Sestra domácí péče

Požadujeme

  • způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu – doložit osvědčení
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B
  • vlastní automobil
  • komunikativnost
  • empatie

Nabízíme

  • práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr s předpokládaným nástupem dle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • vzdělávání v oboru
  • pružnou pracovní dobu
  • samostatnou práci

Náplň práce

  • zajišťování zdravotní péče a s tím spojená administrativa
  • komunikace s rodinami, lékaři atp.

Informace o pozici:

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo vyšší
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Cestovné, Diety
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek (DPP, DPČ)
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou s možností prodloužení
Místo výkonu: Dle poptávky jednotlivých pracovišť v okresech Ústí nad Labem, Litoměřice, Teplice, Česká Lípa, Praha, Kladno
Kontakt: V případě zájmu o pracovní pozici prosím kontaktujte vedoucí jednotlivých pracovišť pro bližší informace o nabízené pozici.