Poskytujeme domácí zdravotní péči na území hlavního města Prahy v domácím prostředí pacienta.

Tým zkušených všeobecných sester a fyzioterapeutů zajišťuje ošetřovatelskou a rehabilitační péči v návaznosti na propuštění z nemocnice i na doporučení praktických lékařů.

Pečujeme o pacienty s rozsáhlým spektrem diagnóz. Ve spolupráci fyzioterapeutů a všeobecných sester je naším cílem co nejdříve dosáhnout možné soběstačnosti pacienta a zlepšení jeho mobility, poskytujeme paliativní ošetřovatelskou péči, v hojení ran používáme moderní metody, dále poskytujeme ošetřování stomií, aplikaci  léků, podávání infuzí, odběry, edukace pacienta a jeho blízkých a celou řadu dalších ošetřovatelských výkonů.

Péče je poskytována našimi pracovníky na základě ordinace praktického lékaře nebo ošetřujícího lékaře při hospitalizaci a to s dostupností 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tato péče je plně hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Nabízíme také možnost využít služeb spolku OPORA které zajišťuje poskytování poradenských a sociálních služeb, včetně půjčovny kompenzačních pomůcek pro pacienty.

V rámci komplexnosti našich služeb zprostředkujeme možnost využití pobytového zařízení Svět pro seniory, které se nachází v obci Krabčice nedaleko města Roudnice nad Labem.

Kontakt:

Pracoviště Praha
vedoucí sestra – Simona Procházková
EUC Klinika Praha – Malešice
Plaňanská 1
100 00 Praha 10
tel: 777 588 883
e-mail:praha@kdpnadeje.cz